Campionat de Catalunya de Clubs en les categories de Benjamí, Aleví, Infantil i Cadet.

Posted on Actualizado enn

IMG-20160404-WA0006.jpg

Equip Benjamí Masculí

-El passat cap de setmana, 2 i 3 d’abril, s’ha celebrat el Campionat de Catalunya de Clubs en les categories de Benjamí, Aleví, Infantil i Cadet a les Pistes d’Atletisme Moisès Llopart a El Prat del Llobregat.

Volem destacar a l’equip Benjamí Masculí que va aconseguir la quarta plaça amb 167 punts a només punt i mig de la tercera plaça. En el mateix campionat però en la categoria cadet l’atleta Yousef Mouaouia Aouaj va fer la mínima en els 1500metros obstacles.

 

-Equip Benjamí Masculí: Posició 4ª  amb 167pts.
  • Miquel Rodríguez Sabater,  Jan Buyreu Alias, Joel Diez Maroto, Oriol Pelayo Mancebo, Joel Viera Vigil, Lluc Barceló Sales, Iker Martínez González, Alex Viera Vigil.
-Equip Benjamí Femení: Posició 16º amb 99pts.
  • Laia De Pablo Gallur, Ariadna López Roldan, Carla Hervas Pérez, Ariadna Solé Jara, Afrika Madrid Punzano, Ariadna Dolera Gregorio
Resultats Benjamí

-Equip Aleví Masculí: Posició 26º  amb 115pts.
  • Samuel Borras Pérez, Lucas Mata Pérez, Marc Busquets Monferrer, Gerard Torrecillas Casas, Joel González Notario, Joan Busquets Monferrer, Unai Flores González ,Iker López Palma,  Gabriel Hernández Tomilla, Daniel Montes López, Marcel Espigares Salinas, Sergi López Hornero, Eric Fontaneda García, Joel Griño González.
-Equip Aleví Femení: Posició 27º amb 158pts.
  • Jianna Piqué Vila, Noa Hidalgo Estévez, Paola Grande Domínguez,  Ona Fernández Arnau, Jana Vila Hort, Silvia Ruiz Bulnes,  Judith Solé Jara, Ariadna Ribas De La Rocha, Berta López Roldan, Maria Moya Ruiz, Emma López Levineri.
Resultats Aleví

-Equip Infantil Masculí: Posició 14º amb 226pts.
  • Adrián Ramos Alvarado, Eric López Hornero, Jan Bayón Juan, Marc Otín Requena, Unai Acevedo Campos, Jeroni Marques Mirón, Víctor Cañadas Montero, Rubén Cardador Lopez-gonzalez, Oriol Mogas Morales, Miquel Olivares Hornero, Axel Robles Felipe, Carlos Montias García, Oscar Barrientos García, Oscar Martínez Rodríguez.
-Equip Infantil Femení : Posició 13ª amb 294.5pts.
  • Carla Criado Fuentes, Claudia González Mateo, Emma Juan Gracia, Helena Villacampa Velasco, Paula Merino Santiago, Julia Parra Chacón, Mar Buyreu Alias,Sara Badet Huerta, Nora González Notario, Mireia Arcos Canales, Carlota Barceló Sales, Sara Catalán Sánchez, María González Benavente, Alexia Rodríguez Sabater, Carla García Royo.
Resultats Infantil

-Equip Cadet Masculí: Posició 13ª amb 178.5pts
  • Mario Montes López, Iván Asensio Fernández, Joan Segarra Vera, Matías Alegroni Jiménez, Yousef Mouaouiya Aouaj, Guillem Borras Pérez, Félix Marques Mirón, Roger Mogas Morales,Víctor Manuel Caler Real, Miguel Alez Abian, Teo Roig Luque.
-Equip Cadet Femení: Posició 9ª amb 269.5pts.
  • Ángela María Valencia Arco, Elena Sofía Villanueva Jorquera, María Loperas Huertas, Lara Virtus Martin, Lidia López Paniaga, Carlota Alcocer Bernuz, Andrea Santos Modesto, Sara Rodríguez Gallego, Elisabeth López Santamaría, Paula González Mateo, Joana Pujals Suarez, Mireia Prior Hitos, Alba González Sánchez, Ornella Leyes García.
Resultats Cadet